Mutlu ve yaratıcı bir çocukluk için yaratıcı duvar motifleri

Mutlu ve yaratıcı bir çocukluk için yaratıcı duvar motifleri

Mutlu bir çocukluk, ebeveynlerin çocuklarına verebileceği en iyi hediye. Birçok ebeveyn kendilerine şu soruyu soruyor: Bunu nasıl anlayabiliriz? Küçükleri ile doğru şekilde iletişim kurabilen, fikirlerini ve isteklerini anlayan ve anlayan insanları tanıyor musunuz? Tüm anneler ve babalar bu yeteneğe sahip olsaydı iyi olurdu. Ancak çoğu durumda bu kadar kolay değil. Çünkü çocuklar 3 yaşından beri kişisel bir tada ve kendi tercihlerine sahipler. Ancak görüşleri çok hızlı değişiyor ve bu yetişkinleri şaşırtabilir. Ekibimiz, aşağıdaki yazıda size tanıtmak istediğimiz bu soruna uygun bir çözüm bulmuştur.

Huzurlu bir gece uykusu için yemyeşil duvar motifleri

kreş sessiz uyku geceleri duvar dekorasyonu parlayan duvar çıkartmaları

Geceleri bir prens olmak ve ejderhalarla savaşmak - masal duvar dekorasyonu çocuğunuzun hayal gücünü harekete geçirir

duvar üzerinde ejderha ve kale duvar çıkartması yatak çocuk odası taç dekorasyon
Cinderella, Snow White ve diğerleri bize gayretli ve iyi bir kalbi gösterirsek, kaderimiz tarafından ödüllendirileceğimizi zaten öğretti. "Küçük Resim'nin Sırrı" ve "Greta ve Kummerfee" gibi masallar, çocuksu fantezinin daha da gelişmesine katkıda bulunur. Bu tür hikayeler, çocukların kendi dünyalarını yaratmalarına ve özgürlüğün bilincinde yaşlılık duygusuna sahip olmalarına izin verir. Ebeveynler, çocuklarının da uykuya dalmadan önce annenin veya babanın hikayelerini duymak ve yorum yapmaktan hoşlandıklarını biliyorlar. Böyle ritüelleri sevmeyen bir çocuk yoktur. Şimdi kendimizi küçüklerin akıllarına sokmaya çalışalım!

Periler masal dünyasından peri masallarından dünyaya geliyor

Peri duvar beyaz peri noel dekorasyon kreş fikir üzerinde müzik çalar
Küçük çocukları büyülü kahramanlarla ilgili en sevdiği hikayeyi yeni duydu. Artık anne babalar uykuya daldıklarına inanıyor. Bu genellikle doğru değil. Şimdi elfler ve perilerle birlikte harika maceraları deneyimleme zamanı. Gözlerini kapatırlar ve duvardaki küçük kapıdan geçerek harika yerlere giderler. Renkli tek boynuzluların yaşadığı yerde, periler ve prensesler topları vurgularken, cesur kahramanlar ateş soluyan ejderhalarla savaşırlar ve cadılar güçlerini iyi ve kötü için kullanırlar. Bir sihirbaz gibi, ya fark edilmeyen her şeye bakabilir ve "sahnelerin ardındaki" olayları etkileyebilir ya da büyülü toplumun aktif bir üyesi olabilirsiniz.

Kreşte büyüleyici duvar motifleri

Çilek çiçekler küçük peri büyülü dünya peri masalı duvar motifleri duvar çıkartması
Masallar dünyasında sanki gerçekten derin duygulara sahip misiniz? Çocuklarda, farkındalık günlük kaygılar ve görevler içermez ve bu tür fikirleri yetişkinlerden çok daha canlı bir şekilde deneyimleyebilirler. Onlara bu zevki verelim ve hayal güçlerini destekleyelim, örneğin kreşteki yaratıcı ve renkli duvar motifleri ile. Geceleri karanlıktan korkan çocuklar için gotik bir kapı mükemmel bir fikir olurdu.
Bütün aileyi "kötülük" ten koruyan küçük kahramanın hikayesi, çocuklarının iyi ve huzurlu bir şekilde uyumalarına katkıda bulunacaktır. Küçük kızlar için duvara bir gül kilidi monte edilmesi tavsiye edilir. Küçük olan bir prensesin rolünü oynayacak ve hayal gücünü harekete geçirecek. Böylece genç bayan kendine güvenen ve tatmin olur. Örneğin, daha ilham verici fikirler bulabilirsiniz. Sadece yaratıcı duvar dövmelerinin yanı sıra sadece el yapımı iğne ve peri kapılarının da bulunduğu Wandmotive.de'de. Evinizden rahatça sipariş verebileceğiniz çok sayıda duvar tasarımı var. Bu özellikle hamile ve çalışkan babalar ya da uzun zamandır alışveriş yapmak istemeyen ve yine de geniş bir seçenek yelpazesinden seçim yapmak isteyen herkes için uygundur.

Çocukların hayal gücü sınır tanımıyor

Bir başka benzersiz duvar motifi duvar resimleri kale duvarı çırpıda duvar çıkartma ay bulutta uçar
Ebeveynler ve çocuklar arasındaki sağlıklı ilişkiler hakkında konuştuğumuzda, bir yandan eğitim, oyunlar, el sanatları ve hikayelerle birlikte iyi vakit geçirme hakkında. Bu iki yön, masallarla özellikle iyi bir şekilde birleştirilebilir. Sihirbazlar, elfler ve perilerdeki büyülü dünyalar aracılığıyla, çocuklar hala ahlaki ve etik değerleri kucaklarken neşeli doğalara dönüşebilirler. Böylece iyi ve kötü işler, insanlar ve olaylar arasında daha iyi bir ayrım yapabilirsiniz.
Bizim tarafımızdan önerdiğimiz duvar motifleri ile çocuklarınız da algınızı olumlu yönde etkileyen ve hayal gücünüzü harekete geçiren renkli ve eşsiz bir yetenekle çevrelenecek.

Bebek genellikle duvarda kalede yaşıyor ... bugün kreş ziyaret ediyor

Duvar dövme duvar motifli kale üzerinde ağaç bebek oyun oyuncaklar waldmotive orman peri masalı

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

9 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map