“Henna Tattoo” – senovinis menas, skirtas laikinam odos ornamentui su augaline spalva
displėjus
Henos tatuiruotė turi savo tūkstantmečių tradicijas. Tai piešinys, dažytas chna ant odos. Laikinos chna tatuiruotės idėjos šaknys grįžta prie religinių ritualų Azijos ir Arabijos gentyse. Indijoje, Pakistane ir Bangladeše ateities nuotaikų kūnai dekoruoti vieną dieną prieš santuoką su henna. Kūno spalvos kūno piešinyje yra skirtingų stilingų savybių, kurios yra susijusios su regionu. Arabų šalyse chna tatuiruotės dažniausiai būna su gėlių motyvais ant riešų ir kulkšnių. Indijos tradicija labiau remiasi linijomis ir taškais, kurie paprastai apima rankas, rankas, kojas ir šlaunis. Tačiau Afrikos tatuiruotės stilius, palyginti su paprastesniais ir santykinai didesniomis geometrinėmis figūromis, yra abstraktus.
Pradžioje chna buvo naudojama kaip natūrali šilumos apsauga. Odos paviršiui odai buvo pritaikytos mažos chna dėmės, padėjusios atvėsti žmogaus kūną ypač šiltu oru. Nebent vėliau, Artimuosiuose Rytuose ir Pietryčių Azijoje, tapo žinoma tradicija pritaikyti chną prie odos mendhi buvo paskirta. Nuo to laiko mendhi tatuiruotė naudojamas kaip chna tatuiruotė.
Henos tatuiruotė su balta chna
Tatuiruotės technika: Chna odos ornamentų technikoje dažomi viršutiniai odos sluoksniai. Taigi, piešiniai lieka ant odos net ir po to, kai džiovina augalinės kilmės spalvos, o po to nusileidžia nuo odos. Paprastai oda lieka dažyta 1-3 savaites, o chna tatuiruotė išbluko vidutiniškai 10 dienų. Vidutinis sausas sezonas “Henna” yra apie 15 minučių. Po to, spalva turėtų veikti ant odos 3-4 valandas. Kuo ilgiau jis dirba, tuo intensyvesnė tampa galutinė spalva.
Laikina chna tatuiruotė
Kaip vyksta chna spalva? Chna yra gausus augalas, kurio lapai yra susmulkinti ir sumaišomi kartu su vandeniu ir rūgščiąja medžiaga, pvz. Citrinų sultys ar stipri arbata yra sumaišyti. Kadangi chna išgaunama iš augalo, ji yra visiškai nekenksminga odai ir kūnui. Henna yra saugi net nėščioms moterims, ji neturi jokio poveikio vaiko organizmui. Daugelis moterų nėštumo metu gauna laikiną chna tatuiruotę skrandyje. Kai kuriose kultūrose vaikų kūnai taip pat puošia laikiną chna tatuiruotę.
Henos tatuiruotė ant riešo
Kokia spalva turi chna tatuiruotę? Iš esmės yra trys spalvos chna – juoda, raudona ir balta. Tačiau po to, kai taikoma chna visiškai išdžiūsta, yra mažų spalvų pakitimų. Juodoje chnoje spalva išlieka beveik nepakitusi. Raudona henna lieka raudona, bet po kelių dienų spalva tampa tamsesnė. Balta chna keičia savo spalvą šiek tiek rusvai rausvai. Niuansai skiriasi priklausomai nuo odos spalvos. Gerai žinoti, kad bet kokia kita spalva, parduodama kaip chna spalva, faktiškai tampa dirbtinai, i. Jame yra cheminių medžiagų, kurios gali būti pavojingos odai.
Henos tatuiruotės tinka kiekvienai odos spalvai. Jie atrodo gražiai ir lengvesni, ir tamsesni. Kadangi chna geriau įsisavina kai kurie odos tipai, ji gali atrodyti labiau ryškus kai kuriems odos tipams. Nepaisant to, chna tatuiruotė išlieka grožio simboliu ir yra skirtas visiems.
Laikina atgalinė tatuiruotė
Mandala tatuiruotė iš chna
Svajonių gaudyklės tatuiruotė
Kadangi chna taip pat tarnauja kaip saulės blokatorius, taip pat yra naudinga turėti chna tatuiruotę vasarą. Tiems, kurie mėgsta degintis, tai tikriausiai sužinoti gražių chna tatuiruočių linijas bus išlaikyti odos šviesus. Norėdami pasinaudoti šia, galite gauti tatuiruotę geriausia, palikti chna spalvą 3-5 dienas ir įdegis vėliau. Taigi jūs galite mėgautis tris skirtingus etapus spalvų plėtros: net chna spalva ant odos, tada paruduoja su chna tatuiruote, ir tada vis dar turite tatuiruotė linijas ant odos po chna nuo odos visiškai išnyksta.
Reversinė chna tatuiruotė
Tatuiruotė su chna spalva pagal arabų tradiciją
Galvos tatuiruotė su chna spalva
Gėlių motyvai
Balta chna
Pirštų Riešo tatuiruotė
pilvo tatuiruotė
Indijos tatuiruotės su chna spalva
Henos tatuiruotės raštas
Išsami tatuiruotė su chna spalva
Kūdikis su laikinąja tatuiruotė ant koja
Peties tatuiruotė su chna spalva