Mažesni muzikos instrumentai profesionalams ir mėgėjams
displėjus
Maži vaikai Muzikos instrumentai yra puiki dovana idėja. Jie yra gražūs ir originalūs deko elementai, kurie tinka kiekvienam namui. Ir labiausiai, jie ne tik tarnauja kaip ornamentai, bet jūs taip pat galite juos žaisti. Dėl to dėkingi kiekvienam, kuris profesionaliai ar tik įdomiai dirba su muzika, yra labai vertinamas.
Mažesni muzikiniai instrumentai: gaudyti būgną
Kaip populiariausių smulkių muzikos instrumentais galima skambinti marakasais, kad ukulele, castanets, kad Bouzouki, kad tabla, Oud, kad chuniri, trikampis, į dambrelis, The Rattle būgno. Mes šiek tiek trumpai sakome apie kiekvieną iš šių priemonių. Tai gali padėti jums rasti tinkamiausią dovaną.
Maži muzikiniai instrumentai: Oud
maracas (net rumbos drebulės, tiesiog gravitacijos ar marakos) yra nedideli susižavėję muzikos instrumentai. Jos susideda iš dviejų tuščiavidurių arba ovalo formos tuščiavidurių skerdenų, užpildytų ryžiais, sėklais, smėliu ar sintetinėmis medžiagomis. Stiebai paprastai yra pagaminti iš medžio arba plastiko. Paprastai skerdenos gali būti pagamintos iš medžio, kokosų, moliūgų ir kitų. būti parengta. “Rumba” kamuoliai dažniausiai būna žaidžiami poromis, o dėl to kyla triukšmas.
Muzikos instrumentai: Rumba kamuoliukai pagaminti iš medžio
havajų gitara priklauso styginių instrumentų grupei ir atrodo panašiai kaip gitara. Paprastai tai yra keturios vienos arba dvigubos (dvigubos) nailono ar gyvūninės kilmės pluošto stygos. “Ukulele” buvo išrastas 19 a. Kaip Havajų panašaus muzikinio instrumento, kurį portugalų imigrantai atvedė į Havajus, interpretaciją. XX amžiuje ukulelis tapo vis labiau populiarus JAV, o vėliau ir kitose pasaulio dalyse. Garso tonas ir intensyvumas kinta priklausomai nuo modelio ir jo konstrukcijos.
Ukulele su dekoruotu kūnu
kastanjetes yra svaiginančios priemonės, kurios sukuria ypatingą galingą garsą. Jie atrodo kaip dvi ovalios tuščiavidurės medinės jūrų kriauklės, sriegiuotos vienas prieš kitą ant stygos. Šie muzikos instrumentai yra itin populiarus Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje, kur juos tikriausiai pateikė Arabų maurai. Jų dažnai žaidžia flamenko šokėjai, šokantys pabrėždami ritmo srautą.
Castanets su tapyba
Graikijos gitara yra graikų muzikos instrumentas iš liušo ir mandolino grupės, kuri pirmąjį dešimtmetį 20-ajame amžiuje atkeliavo į Graikiją migrantų iš Mažosios Azijos. Instrumento priekinė dalis yra plokščia ir dažnai gausiai inkrustuota perlamutru. Yra du pagrindiniai bouzouki tipai: bouzouki su trimis dviem stygomis, pritaikytomis vienodam tonui, ir bouzouki su keturiais dvigubais styginiais. Iš pradžių prietaiso korpusas buvo pagamintas iš visos medienos. Vėliau, kai ji buvo atvežta į Graikiją, ji buvo pakeista viengungliais, kad būtų galima geriau išgauti skerdeną.
Bouzouki, inkrustuota perlamutru
Būtent tai atrodo bouzouki gale
tabla yra muzikinių instrumentų rinkinys (“Bayan”, didesnis ir “Dayan”, mažesnis) iš membraninių telefonų grupės. Komplektą sudaro du skirtingo dydžio instrumentai su skirtingu garsu. “Bayan” ir “Dayan” visada žaidžiamos poromis. “Tabla” yra tradiciniai indų instrumentai, naudojami indėnų liaudies muzikai. Abu membraniniai telefonai yra žaidžiami įdėdami juos į audinio ar šiaudų žiedą. Tai užtikrina, kad instrumentai išlieka stabilūs žaisdami. “Dayan” turi didesnį garsą, o “Bayan” – balso garsą.
Tabla (kairysis Dianas, dešinysis Bayanas)
Egipto tabla
Oud (vis dar Ud) yra styginis instrumentas, kuris yra plačiai paplitęs Artimuosiuose Rytuose, Kaukaze ir Centrinėje Azijoje, ypač Armėnijoje, Azerbaidžane, Uzbekistane, Tadžikistane, Iraną ir Turkiją. Ši priemonė taip pat žinoma Egipte, Sirijoje, Kinijoje ir Persijoje. Neatsitiktinai arabai vadina “arabų muzikos sultaną”. Oudas yra Europos liūtos pirmtakė. Ispanijoje įpuolimo metu jis buvo įvežtas į Europą arabai. Tai yra svarbiausias arabų muzikos instrumentas ir yra tradicinės ir šiuolaikinės arabų muzikos simbolis. Paprastai jis grojamas solo muzikiniuose spektakliuose. Tarp 8 ir 10-ojo amžiaus, Oud buvo tik keturios stygos, simbolizuojantis keturis elementus (ugnies, žemės, vandens, oro). Nuo XV a. Jis jau pagamintas iš šešių eilučių.
Oud su medžio skulptūra
chuniri (dar Chuniri) yra senovės Grusinsko styginių instrumentas iš Svanečio ploto su apvaliu kūnu ir ilga rankena. Priekyje kūno oda yra įtempta, o atgal – atvira. Jis pagamintas iš eglės arba pušies, beržo arba ąžuolo rankenos ir ašutų. Dėl natūralių pluoštų, instrumentui būdingas minkštas ir malonus garsas.
chuniri
Svarbiausia harmoninio garso sąlyga – prieš žaidimą šilti muzikos instrumentą į saulę ar ugnį. Tai reikalinga, nes odos ir medienos sugeria drėgmę. Svantijoje oras prognozuojamas pagal instrumento garsą. Kai tikimasi lietaus, garsas yra mažas ir nešvarus.
Kūno galas
trikampis priklauso idiofonų grupei. Jis susideda iš metalinio lazdele, išlenkto trikampio formos, atviras viename kampe. Trikampis turėtų būti laisvas, kai žaidžia ore. Jis kabosi ant grotuvo nykščio, ant virvės, pakabintas ant kitokio instrumento arba trikampio stovo su klipu.
trikampis stendas
Dambrelis yra muzikinis instrumentas, kuriame žaidėjo burnas tarnauja kaip rezonatorius. Siauras žydų arfa galas yra pritaikytas prie dantų. Kilnojamasis liežuvis virsta nykščiu. Mažas instrumentas yra iš Indijos ir yra žinomas kaip vienas iš seniausių muzikos instrumentų. Nuo XIV a. Europoje tai taip pat paplitusi.
Balalaika
Altas ir du elektriniai smuikai
Mandolinas su dekoratyvine galvute
apvalkalas
Adungu – muzikinis instrumentas iš Senovės Egipto
Afrikinis lamelofonas
Šviesus maracas
Tanbur – bulgarų ilgais kaklo luta
Moliūgų dribsniai
Sitar – garsus indų instrumentas
Dabakanas iš Filipinų
Smučiukas pagamintas iš matinio stiklo
Pungi, vis dar Bin arba Mahudaš
Hulusi