Pirmasis metų kepsninė

Pirmasis metų kepsninė

Su didėjančia temperatūra ir ilgesnėmis dienomis ji pradeda niežtinti pirštais, ypač vyrams. Sezono atidarymas pagaliau artėja prie grotelių mėgėjams. Ir daugelis jų yra Vokietijoje. Tiek daug, kad sunku rasti sodą ar balkoną, kuriame nereikia kepti ant grotelių. Tai taip pat turi labai gerų priežasčių. Galų gale maisto paruošimas medžio anglimi yra vienas seniausių žmogaus istorijoje. Daugiausia su mėsa gali būti pasiektas jokiu kitu metodu, panašiai skanu rezultatų. Sviestas ant viduje ir traškūs išorėje, gerai ar krauju ... Viskas įmanoma! Su tokiu dideliu populiarumu, žinoma, yra daugybė pasirinkimų. Tiek su grotelių rūšimis, tiek su indais.

Organizuokite grotelių sode su geriausiais draugais

Grillpary su geriausiais draugais, sodas, atostogos, grilis


Medžio anglimi arba elektra

Tradicinis ir labiausiai paplitęs būdas, žinoma, yra tas, kuriame mėsa karšta per karštą medžio angą. Tiesiog kyla dūmų kvapas daro burną vandeniu. Tai taip pat suteikia nepakartojamą aromatą, dėl kurio patiekiama tokia skonio mėsa, žuvis ar daržovės. Medžio anglys griliai yra bet kokio dydžio ir kiekvieno biudžeto. Platus "TecTake" anglies grotelių asortimentas bus malonumas visiems. Su nedideliu balkonu esate tik kompaktiška versija. Kita vertus, jei turite didžiulį sodą ir mėgstate kepti kepsnių vakarėlius, taip pat galite atkreipti dėmesį į greitą grilį, kuris puikiai atrodo. Čia ir tuo pačiu labai praktiški yra rutuliniai griliai. Dėl formos, imituojančios plūdę, dėka dangčio, užtikrinamas optimalus, netgi virinamas ir apsaugo turinį nuo vėjo ir nešvarumų. Tačiau taip pat rekomenduojamos elektrinės grotelės ir jų lojalių ventiliatorių bazė. Jei turite galimybę, turėtumėte pabandyti abu ir lėtai susitinkate su savo metodu, kad gautumėte puikų BBQ. Be to, kad geras kepsnys jums nereikia daug. Grilių stalo įrankių komplekte yra grotelių žnyplės, tekronis ir vėrinukai. Griežtiems keptuvėlių gerbėjams gali būti verta pirkti grilius šakutes, kad atskirtų mėsą nuo šonkaulių ar grilio indus marinuoti.

Grilis ant stogo terasos

kepsninė, terasa, sodo baldai, stalas, kėdės, valgomasis

valgyti & Co: mėsa, salotos ir desertas

Kai griliai bus įrengtos ir svečiai pakviesti, pats laikas pradėti galvoti apie maistą. Žinoma, akivaizdu, yra pačios sultingos mėsos ar žuvies, kita gali būti gana paprasta. Galite išsiversti be šalutinių patiekalų, pavyzdžiui, mėsos ar bulvių. Dėl šviežios duonos puikiai tinka. Čia nėra salotų. Jie džiaugiasi, kad svečiai atvyksta taip, kad šeimininkai galėtų visą dėmesį sutelkti į pagrindinį kursą. Tiek šviežios daržovių salotos, tiek bulvių salotos puikiai tinka. Vaisių salotos taip pat puikios kaip desertas, nes jie yra gražūs ir lengvi. Be to, visada laukiami pyragaičiai ar bandelės. Tiesiog įsitikinkite, kad svečiai sutinkate tarpusavyje, taigi jūs neturite dešimties lygių salotų ar pyragų ant stalo. Svečiams taip pat gali būti patiekiami padažai ir plastikiniai stalo įrankiai.

Skanus maistas yra absoliuti būtinybė puikiam kepimo vakarėliui

puikus maistas grilpatai, mėsa, pomidorai, svogūnai, grybai

Kūrybinės apdailos idėjos

Dabar trūksta tik tinkamo vakarėlio rėmo. Žinoma, galite statyti tik stalus ir suolus, bet su šiek tiek apdailos sodas gauna visiškai naują, šventinę atmosferą. Jei nesijaujate kaip tradicinės girliandos su vėliavomis, galite grįžti į spalvingas gėlių girliandas. Tai gražus pavasaris. Ką jūs taip pat turėtumėte apsvarstyti yra šviesa. Labiausiai tikėtina, kad ant stalų nebus daug vietos, taigi gardūs žibintai, kurie nėra pernelyg blizgūs ir tiesiog pabrėžti, kad romantiškas žvaigždėtas dangus veiks gerai. Kiti šviesos šaltiniai gali būti išplitę čia ir ten sode, nes visi šilta žvakės mirksi aplink širdį. Jums nereikia daug daugiau. Geri draugai ir puikus maistas daro viską.

Šiltomis dienomis nėra nieko geresnio nei mėgstamų žmonių barbekiu

cookout. Grilis terasoje, mėsa, vynas, vakarėlis


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 4 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map