Blankenese – dzielnica willowa w Hamburgu z niepowtarzalnym widokiem

Blankenese – dzielnica willowa w Hamburgu z niepowtarzalnym widokiem

Hamburska dzielnica Blankenese może się pochwalić długą historią. Pierwotnie Blankenese była wioską rybacką. Ze względu na wyjątkowe położenie nad Łabą, w miejscu, w którym wybudowali wiejskie domy i parki, spadły pierwsze bogate hamburgery w XVII wieku. Nazwisko Blankenese pochodzi od języka dolnoniemieckiego i składa się ze słów jasny (odkryte, gładkie, błyszczące) i Nees (Nos) razem: Blankenese oznacza coś takiego błyszczącego nosa i jest przypisany do piaszczystej mierzei, która sterczy do Łaby do 1634th Burchardiflut

Specjalna lokalizacja na Treppenviertel

Blankenese urzeka piękną lokalizacją. Niezwykle dla płaskiej północy leży na wysokości Süllberg o wysokości 74 metrów. Ze szczytu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Łabę i symbol Hamburga, port. Tutaj możesz wspaniale obserwować napływające statki. Blankenese może zdobyć oprócz swojego widoku zielony krajobraz. Małe kręte uliczki nadają Blankenese szczególny urok. Z licznymi parkami, spokój i śpiew ptaków jest Blankenese pełna kontrast do centrum Hamburga, ale jest łatwy dojazd samochodem i komunikacją miejską.

Widok z Süllberg do Łaby i ładne wille

Blankenese piękna dzielnica willowa w Hamburgu

Świetna architektura w dzielnicy willowej Blankeneser

Blankenese ma swój styl domu, który można określić jako mieszankę stylów śródziemnomorskich i skandynawskich. Tutaj żyje się pięknym i bogatym Hamburgiem, w związku z tym można tu znaleźć piękne stare budynki i wille miejskie na dużych działkach. Niektóre wille są własnością rodziny od pokoleń. Na zboczu góry Süllberg znajdują się stare, tradycyjne i nowoczesne wille. Dominujące białe fasady wyróżniają się z daleka między zielenią drzew. Nawet dziś, życie w tej okolicy jest bardzo popularne wśród zamożnych hanzeatyckich ludzi. Jeśli chcesz mieszkać tutaj, powinieneś poszukać renomowanego luksusowego agenta nieruchomości. Dotyczy to również strony głównej hamburskiego pośrednika handlu nieruchomościami GUSTAFSEN & CO wskazał na dyskrecję i poufność w sprzedaży. Właściciele zazwyczaj chcą dyskretnej sprzedaży, ich prywatność jest dla nich ważna, wpływy ze sprzedaży i adresy zamieszkania nie powinny być publiczne. W ten sposób wiele wysokiej jakości nieruchomości, zwłaszcza wille miejskie nad Łabą lub Alster, nie są oferowane publicznie i na pewno nie są dostępne w zwykłych portalach nieruchomości.

Hamburg-and-stay-Blankenese pięknie-to-

Kto mieszka w Blankenese?

Aktorzy, przedsiębiorcy, muzycy i artyści. Każdy, kto mieszka w Blankenese, już to zrobił. Dla celebrytów, takich jak Cosma Shiva Hagen, Rolf Zuckowski, Vitali Klitschko lub Otto Waalkes Blankenese lub przedmieścia Elby, jest adoptowanym domem.

Karl Lagerfeld, jednak ponownie zdecydował przeciwko Hamburgowi, jego willa na Łabie (zbudowany w 1926 roku) jest obecnie na sprzedaż.

Blankenese-villas-ćwierć piękne perspektywy

Zabytki i rozrywka

Kto przedostaje się z Łaby, przechodzi przez piękne parki, w których cudownie jest pozostać. Restauracje zapraszają do jedzenia. Droga powrotna powinna zostać uruchomiona w pociągu, ponieważ stacja Blankeneseer została otwarta w 1867 r., Co czyni ją najstarszym dworcem kolejowym w Hamburgu.

Każdy, kto chce uprawiać sport, ma rację w Blankenese. Istnieje wiele klubów żeglarskich, w tym najstarszy klub żeglarski w Niemczech, klub żeglarski RHE. Nawet golfiści będą naprawdę lubić klub golfowy Blankenese "Falkenstein". Jak zostać członkiem Golfclub Falkenstein? Wyłącznie na polecenie i na liście oczekujących. Telefony komórkowe są zabronione w całym obiekcie, dżinsy i koszulki bez kołnierza są niedozwolone. Sama historia jest niezwykła: tutaj liczy się talent, tradycja i wierność.

golf club-Falkenstein-in-Hamburg-Blankenese

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (4 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

76 − = 68

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map