Bir ev inşa etmek için gizli maliyetler – her şeyi tam olarak hesaplayın

Bir ev inşa etmek için gizli maliyetler – her şeyi tam olarak hesaplayın

Bir ev inşa etmek için gizli maliyetler - bu şeyler inşaatçılar tarafından göz ardı edilmemelidir

Özellikle rüya evinin inşasının başladığı söylenirse, gelecekteki inşaatçılar evin inşaatı ve inşaatın kendisi ile ilgili sayısız şeyleri düşünmek zorundadır. İç mimarinin yanı sıra dış mimarinin yanı sıra, zor çalışan inşaatçılar için göz önünde bulundurulması gereken çok sayıda bina bulunmaktadır. Ve bu genellikle çok ekonomik ve kesinlikle çok sıkı hesaplandığı yerdir. Sonuçta, başlangıçta bütçelenen ve daha az hesaplanan ve aniden bile planlanmayan maliyetler olan maliyetler toplanır. Ev inşaatı ve çevre ile ilgili gündemde ne olursa olsun, tüm maliyetler hesaplanmalı ve cömertçe planlanmalıdır. Aksi takdirde, atış geriye gider ve ev binaları bitmeksizin bir dehşettir ve bu kesinlikle gelecekteki herhangi bir ev sahibinin çıkarına değildir.

Hayalinizdeki ev için gizli masraflar

bir rüya evi - gizli maliyetler

Zanaatkarların masraflarını cömertçe hesaplayın

Esnaflar neredeyse partinin iç tasarımının başlangıcında. Eğer her zaman müdahale etmez ve uzman bilgisi ile yardım ve destek sağlamazlarsa, genişleme sadece çok yüzeysel olarak ve çok az yapıyla devam eder veya gerçekleştirilir. Bu, daha sonraki bir tarihte kısır bir intikam alabilir ve bazen ortaya çıkan hasarın onarımında bazen paraya gidebilir. Bu nedenle, zanaatkârın ve masraflarının çok cömert olması daha iyidir, çünkü bazı durumlarda tekrar tekrar ve hatta toplamadan sonra bile onarımlar, hatta yeniden işlem yapılması gerekir. Ve bu her zanaatkarın ödeyebileceği bir şey. Özellikle, kapılar, pencereler, çerçeveler, fasetler veya duvarlarda wainscoting gibi ayrıntılı ahşap işleri, örneğin, bir marangoz tarafından yapılabildiğinde, ilgili maliyetler her durumda dahil edilmelidir.

İlgili tüm maliyetlere izin vermek için tüm manuel iş için maliyet tahminlerini hesaplayabilmek son derece yararlıdır. Böylece, bir bütün olarak mali açıdan yönetilebilir bir genel bakış elde edebilirsiniz.

Esnaf için gizli masraflar

bir ev inşa iki usta - gizli maliyetler
İpotekleri önceden planlama

İyi planlanmış ve kesinlikle doğru hesaplanmış bir inşaat finansmanı olmadan başarıyı ve nihayet evin tamamlanmasını ve düşmesini bekler. Test kazanan Interhyp (Euro 08/2016'e göre) tarafından ipotek kredisi için kişisel faiz hesap makinesi, siyah beyaz bir mülkün finansmanı için faiz sağlar. Çok az çaba ile, kesin faiz hesaplanır ve bu nedenle başlangıçta tam olarak hesaplanabilir ve planlanabilir.

Hesap makinesini kullanmak yerine, test kazananlarına güvenin.

Gözlük, hesap makinesi ve maliyetler - gizli maliyetler
 
Mobilya taşımacılığı, girinti ve ekstrakt

Mobilyaların ya da tüm hanehalkının tüm ulaşımını üstlenebilecek bir nakliye firmasının maliyeti sadece oldukça yüksek değil, aynı zamanda paraya da gidebilir. Bu nakliyeyi kimin üstlenebileceği, eğer başka bir ülkeye doğru bir hareketse, örneğin, bu elbette arzu edilmez ve eski ve yeni ikamet yeri arasındaki mesafeye bağlı olarak daha pahalı olacaktır. Ancak bu maliyetler bile hesaba katılmalı ve dikkate değer bir miktar olabilir. Ayrıca, çeşitli yeni mobilya satın alma maliyeti gerçekten paraya girebilir ve ilk bakışta görülemez ve ciddiye alınmaz. Özellikle yeni bir mutfak geldiğinde, tüm elektrikli aletlerle ve tüm süslemelerle birlikte gelmesi gerekiyorsa, pahalı olacaktır.

Gönderiye Gizli Koste

iki erkek hareketli - gizli maliyetler

Zeminler günahkâr pahalı olabilir

Yeni evdeki farklı zemin kaplamaları da büyük bir maliyet faktörüdür. Makul fiyatlı fayanslara sahip basit bir döşemeli zemin, kalemle parke zemin veya çok kaliteli granit zemin ile tüm alanın üzerinde tasarlanması gereken bir oturma odası kadar pahalı değildir. Bununla birlikte, farklı zeminlerin ve farklı malzemelerin düzeninin mümkün olduğu kadar uzun süre dayanması gerektiğini akılda bulundurmak gerekir. Bu nedenle ucuz veya çok ucuz malzeme için toprak seçiminde seçilmemelidir.

Bu, daha yüksek kalitede ve daha pahalı bir malzemeye eşit olan sapa göre daha pahalı olabilir. Bu maliyetlerin de prensipte yer alması ve göz ardı edilmemesi önemlidir. Çünkü özellikle tüm odalar için zemin kaplamaları, koridorlar ve Co ev boyunca güzel, çok küçük olmayan bir toplam sonunda bir araya gelebilir. Her şeyden önce, genellikle bir zemin kaplaması ile ortaya konması gereken ortalama 100 metrekare olduğu unutulmamalıdır.

Çatı makas - evet ya da hayır

çatı makaslarının uygun bir şekilde planlanması - gizli maliyetler

Çatı makas kaldırmak?

Çatı makasının başlangıçta doğru genişletilip genişletilmeyeceği, elbette dikkatlice değerlendirilmelidir. Eğer tüm aile için yeterli alan ve alan yaratabilmek, hatta bir ev ofisini kurmak acilen gerekliyse, bu aynı zamanda daha masraflı bir ücret karşılığında yapılan bir maliyet listesi de olmalıdır. Özellikle çatı makaslarının genişlemesi sırasında, kısa bir süre sonra planlanmamış ve paraya dönüşen birkaç iyileştirme yapılabilir. Tekrar düşün ve doğru planla.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

59 − 50 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map