Vytvorte si letáky sami – najprofesionálnejšie programy na prvý pohľad

Vytvorte si letáky sami – najprofesionálnejšie programy na prvý pohľad

V dnešnej dobe existuje veľa spôsobov, ako inzerovať - ​​sociálne médiá, digitálny marketing, ale nič lepšie ako letáky. Tieto malé Leporellos sú lacné na výrobu a môžu byť distribuované v rukách potenciálnych zákazníkov. Z tohto dôvodu sú považované za ideálnu voľbu pre spoločnosti všetkých druhov.V tomto príspevku sme radi, že vám ukážeme, ktoré sú najlepšie voľby, takže si môžete sami vytvoriť letáky.

1. Najlepšie - Adobe Illustrator

Zaujíma vás, ktoré aplikácie z programu Adobe Package sú najvhodnejšie na vytváranie letákov? Je to program Photoshop, Illustrator alebo InDesign? Hoci to všetko môžete urobiť so všetkými tromi, náš tím rozhodol, že Adobe Illustrator je najlepšou voľbou. Výhody a nevýhody, ktoré popísame v nasledujúcom texte:

Photoshop je charakterizovaný skutočnosťou, že dokáže úplne zvládnuť jediný obrázok. Nevytvára celú stránku tak dobre. Funkcie aplikácie Illustrator zahŕňajú aj úpravu obrázkov, ale nie tak presné ako Photoshop. Jeho výhodou však je, že môže kombinovať všetky fotografie a text v jednom rozložení. InDesign je naopak vhodný pre viacstranové brožúry. Keďže úlohou aplikácie Flyers je usporiadať obsah, vybrali sme si Illustrator.

Adobe Illustrator je vhodný pre Windows a Mac a stojí asi 300 eur.

Vytváranie letákov sami nie je tak zložité

Vytvorte leták sami - jednoduchú úlohu s programom Adobe Illustrator


Ako vytvoriť tento leták s aplikáciou Illustrator!

2. Vytvorenie tlače - nielen pre pohľadnice

Inštalácia tohto produktu môže byť vykonaná v 13 jazykoch. Tento program je snáď najvhodnejší na vyjadrenie seba, porovnanie s ostatnými v tomto príspevku. Dôvod - možnosti tlače sú naozaj užívateľsky prívetivé. Bohužiaľ má obmedzené funkcie, pretože vyžaduje dodatočnú platbu za použitie. Na začiatku máte 2 šablóny a za každé ďalšie dve by ste mali dať poplatok. Voľná ​​verzia vytvára letáky s vodoznakmi.

Vhodné pre operačné systémy Windows a Mac, voľne stiahnuteľná verzia.

Takže si pozrite šablónu na vytvorenie letáku sami

Samotné letáky s tvorbou tlače vytvárajú rôzne šablóny

Rozhranie programu

užívateľsky príjemný rozhranie Flyer Vytvorte si vlastné výtlačky tlače

3. GIMP - voľná alternatíva

GIMP je najlepšia voľná alternatíva, ktorú Photoshop nájde. Ak porovnáte dva produkty, niektorí dokonca tvrdia, že GIMP je lepšie. Tento produkt je pre vás vhodný v prípade, že máte zámer vytvoriť letáky. Začiatočníci majú ťažký čas, preto by ste si mali prečítať návod na použitie tohto programu pred jeho použitím. Ak hľadáte bezplatný softvér pre manipuláciu s obrázkami, nájdete tento produkt.

Pre systémy Windows a Mac zadarmo.

Lacné rozhodnutie

GIMP je najlepší bezplatný program, ktorý môžete presvedčiť


4. Microsoft Word - inovované

Ako prosím? Myslel som si, že Slovo je nudný program na spracovanie textu? Už nie! Najnovšie verzie (od roku 2007) dokážu vytvárať plagáty, letáky a mapy. Ak prehliadate letáky vo vyhľadávači Microsoft Word, narazíte na veľa výsledkov za niekoľko sekúnd, ktoré vyzerajú úplne profesionálne. Po výbere šablóny môžete ľahko prispôsobiť text, farby, grafiku, efekty a ďalšie.

Bolo by perfektné, ak zvládnete Microsoft Publisher, čo je dobré rozhodnutie pre letáky balíka Microsoft. Avšak, to funguje s Word jednoducho. Navyše, Powerpoint je tiež možné použiť, pretože má obidve spoločné funkcie s oboma vyššie.

Len pre Windows - 135 Euro, takže si kúpite slovo.

Slovo - jednoducho klasické, ale moderné

prehľad možností Wordu pre dizajn letákov

Ako vytvoriť leták s programom Word?

5. SmartDraw - početné šablóny

Akonáhle začnete s týmito tvorcami letákov, začnete s množstvom šablón. Proces tvorby je taký jednoduchý, že môžete okamžite vyskúšať všetky funkcie. Demo verzia umožňuje 7 dní voľného používania, avšak možnosti tlače sú obmedzené a na prednej strane sa objaví trh s vodou. Program ukladá súbory vo formáte .pdf, ale má aj svoje vlastné formáty - .sdr a .sdt.

Pre systém Windows, prvý týždeň zadarmo

Každý môže teraz vytvoriť letáky sami

Flyer design s precíznym nástrojom SmartDraw

6. Easy Flyer Creator - rýchle a jednoduché

Na prekvapenie sa tento program prezentuje v malom okne 900 X 700, ktoré sa nedá maximalizovať. Šablóny tohto produktu však vyzerajú profesionálne. Za minútu môžete vytvoriť letáky, ktoré sú takmer nerozoznateľné od práce odborníkov. Bohužiaľ, niektoré šablóny majú pravopisné chyby, ktoré by ste si mali všimnúť a opraviť. V aplikácii Windows App Store nájdete verziu tohto produktu, ktorý má takmer všetky jeho funkcie.

Pre Windows, zdarma s obmedzeniami

Jednoduchý tvorca letákov

Vytvorte letáky ľahko a rýchlo pomocou tohto programu Easy Flyer Creator

7. LucidPress - registrácia je potrebná

Ak kliknete na tlačidlo Vyskúšať teraz, môžete okamžite začať vytvárať. Rozhranie je užívateľsky príjemné, ale budete nútení registrovať sa. V opačnom prípade nebudete môcť svoju prácu ukladať ani ju zdieľať v sociálnych médiách.

Registrácia je bohužiaľ spojená s poplatkami. Zľava 20% je zaručená, ak si predplatíte jeden rok. Zvyčajne platí každý mesiac asi 10 dolárov. Existuje možnosť pre tímovú prácu, keď 300 používateľov môže pracovať na letáku súčasne. Je to praktické? V skutočnosti, balíček Adobe toľko stojí a má lepšiu užitočnosť.

Web App, 14 dní zdarma

Rozmanitosť šablón

Upravte text a fotografie rovnako pomocou programu Lucid - leták

8. PosterMyWall - Online Creator

Tvorcovia letových stránok majú bohužiaľ menej možností ako programy, ale sú rýchlejšie a lacnejšie. S programom PosterMyWall nie je zložité nastavenie, stačí kliknúť na "Vytvoriť leták". To vás prevedie na rôzne šablóny. Najprv vytvoríte pozadie z piatich možností vrátane vlastnej sady obrázkov. Okrem toho je program kombinovaný s galériou hotových obrázkov pre vaše letáky. Táto možnosť umožňuje neskúseným používateľom vytvárať krásne letáky.

Vo všeobecnosti je veľmi príjemné pracovať s programom PosterMyWall, ale je tu chytiť. Ak chcete svoju prácu uložiť, výrobok účtuje poplatok za kvalitu. Voľná ​​voľba je bohužiaľ s veľkým vodoznakom uprostred. Preto je najlepšie, keby ste s týmto programom praktizovali len tvorbu letákov, ale vytvorili svoju reklamu v iných aplikáciách.

Web App, zadarmo s vodoznakom

Tento program ponúka galériu letákov

prehľad PosterMyWall s veľkou galériou

Môžete si vytvoriť toľko letákov sami

veľa letákov, ktoré ste si vytvorili v mnohých farbách

S týmito programami tvorba funguje veľmi ľahko a rýchlo, aj keď by sme mali investovať peniaze. Je však vždy ekonomické robiť prácu sami. Navyše je najlepšie vyvinúť vlastný koncept, ak si sám vytvoríte letáky.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (10 оценок, среднее: 5.00 из 5)
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

6 + 1 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map